2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återvinning
Beskrivning: Hämtning och omhändertagande av beställarens samt upphandlade entreprenörers restprodukter och metaller.
Föregående meddelande: 4024-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90525:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall, 90514000 Återvinning av avfall