2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1 Däck, däckbyte, däckskiftningstjänster, däckförvaring och andra däcktjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar däck, däckbyte, däckskiftningtjänster, däckförvaring och andra däcktjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105680:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34351100 Bildäck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering