808020-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Larmövervakningstjänster – Bevakning, larmtjänster samt ordningsvakter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakning, larmtjänster samt ordningsvakter
BeskrivningNässjö Kommun avser att upphandla bevakning, larmcentralstjänster samt ordningsvakter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBevakning, larmtjänster och ordningsvakter