80803-2022 - Frivillig förhandsinsynSverige-Linköping: System- och stödtjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Support och underhåll av ärendehanteringssystemet Public 360°
Referensnummer: LiU-2022-00027
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Support, underhåll och vidareutveckling av ärendehanteringssystemet Public 360°.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72253200 Stödtjänster för system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Support och underhåll av ärendehanteringssystemet Public 360° samt möjlighet till vidareutveckling och kundanpassning.
För mer information se bilaga Frivillig förhandsinsyn Public 360°.