2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckmätningsset varugrupp A 2025 SLL472
Beskrivning: Tryckmätningsset ska kunna användas för artärtryck, och vid 2- och 3-linje även för CVP och PA-tryck.
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38423000 Utrustning för tryckmätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000