2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetsskapande teknik SÄBO LSS
Beskrivning: Trygghetsskapande teknik i form av larm av olika slag till särskilt boende och LSS-boende.
Föregående meddelande: 600391-2021
Intern identifierare: 2021-94
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 33195000 Patientövervakningssystem, 48814200 Patientadministrativt system, 48814500 Datorstött patientsystem, 51410000 Installation av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000