2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inventering och besiktning inom rovdjursförvaltning och viltskador på gröda och tillhörande tjänster, t ex tillsyn
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Länsstyrelsens behov av Inventering och besiktning inom rovdjursförvaltning och viltskador på gröda med tillhörande tjänster
Intern identifierare: 218-9638-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77600000 Jakttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter, 77400000 Zoologiska tjänster, 77500000 Boskapsskötsel, 92534000 Tjänster för skydd av vilda djur och växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000