80835-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för styrning av luftfartyg – Dokumentation och systeminformation FMS14
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dokumentation och systeminformation FMS14
Beskrivning: Denna upphandling avser stöd för dokumentationshantering och systeminformationsförsörjning till Flygmaterialsystem 14 (FMS14).
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48120000 Programvara för styrning av luftfartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109771:Lot:1