See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annonsförmedlingstjänster
Beskrivning: Byråtjänster såsom rådgivning, planering, införande och hantering av transaktioner av media- och kommunikationsaktiviteter.
Intern identifierare: RS 2024-04346
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Annonsförmedlingstjänster
Intern identifierare: 1735002-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan, Kravspecifikation och avtal
Intern identifierare: 1761816-1