See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Säterbostäder AB Fastighets- och företagsförsäkring
Beskrivning: UPPHANDLING - SÄTERBOSTÄDER AB Fastighets- och företagsförsäkring GENOMFÖRS I SAMARBETE MED MARSH AB
Intern identifierare: 25/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000