See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknikbärande torn
Beskrivning: Sjöfartsverket har behov av teknikbärande torn och master i olika längder.
Intern identifierare: 25-01842
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000