808874-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallshantering – Mottagning och behandling av fraktionen metall från återvinningscentraler och Återbruk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMottagning och behandling av fraktionen metall från återvinningscentraler och Återbruk
BeskrivningLeverantören åtar sig att motta och behandla samt materialåtervinna så stor andel som möjligt av mottagen metall.
Intern identifierare25SVOA1017
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMottagning och behandling av fraktionen metall från återvinningscentraler och Återbruk