80892-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utveckling, support och förvaltning av externweb och intranät
Referensnummer: 5442/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
II.1.4.
Kort beskrivning
Utveckling, support och förvaltning av externweb och intranät i SiteVision