See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling drift och förvaltning av filmstockholm.se
Beskrivning: Avtalet med nuvarande leverantör löper ut den 31 december 2025. Beställaren avser att upphandla en ny leverantör. Syftet med uppdraget är att hitta en långsiktig partner som kan bidra till driften, förvaltningen och utvecklingen av filmstockholm.se.
Intern identifierare: FS 2025-110
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000