809320-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – För ibruktagandebesiktning signal tillhörande projekt Sundsvalls Bangård, Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör ibruktagandebesiktning signal tillhörande projekt Sundsvalls Bangård, Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
BeskrivningFör ibruktagandebesiktning signal tillhörande projekt Sundsvalls Bangård, Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Intern identifierareKOM-419197
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör ibruktagandebesiktning signal tillhörande projekt Sundsvalls Bangård, Sundsvalls kommun, Västernorrlands län