2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stamrenovering, 3 flerbostadshus
Beskrivning: Renovering av avlopps- och vattenledningsstammar i 3 flerbostadshus i Svedala.
Intern identifierare: 25/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45332000 VA- och dräneringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000