See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar (fruktabonnemang)
Beskrivning: Abonnemang för fruktkorgar/fruktlådor
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109259:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03222200 Citrusfrukt, 03222320 Äpplen, päron och kvitten, 03222330 Stenfrukter, 03222111 Bananer