810018-2025 - Resultat
Sverige – Försäkringar – Företagsförsäkring LUMIRE
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagsförsäkring LUMIRE
BeskrivningUpphandlingen omfattar Luleå Miljöresurs AB:s behov avseende Företagsförsäkring.
Intern identifierareKLF 2025/977
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar, 66516400 Allmänna ansvarsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFöretagsförsäkring LUMIRE