810020-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Upphandling - Skafferiavtal - Fysisk butik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling - Skafferiavtal - Fysisk butik
BeskrivningUpphandlingen avser att tillgodose verksamheters behov av livsmedel i mindre förpackningar, så kallade konsumentförpackningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandling Skafferiavtal - Fysisk butik