See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad upphandling av rekryteringstjänster till AP4 och AP7
Beskrivning: Detta är en ny upphandling som ersätter den tidigare avbrutna processen. Upphandlingen har justerats med nödvändiga korrigeringar för att säkerställa en sund och rättvis konkurrens i enlighet med LOU. Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och avser rekryteringstjänster. Med rekryteringstjänster avses sådana tjänster som externa rekryteringskonsulter ska tillhandahålla i samband med rekrytering av personal till AP4 och AP7.
Intern identifierare: 2025/163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000