2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster
Beskrivning: Denna upphandling består av konsulttjänster inom Processledning och workshopledning Utredning och analys Utvärdering, uppföljning och följeforskning.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125219:Lot:1