81074-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter – Utplanteringsväxter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtplanteringsväxter
BeskrivningAvtalet avser leverans av träd, buskar, perenna växter, lök växter samt annuella växter för Sundsvalls kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnueller
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105180:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPerenner
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105180:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelLök
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105180:Lot:3