810839-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service av dörrautomatik, inkl reparationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService av dörrautomatik, inkl reparationer
BeskrivningService av dörrautomatik, inkl reparationer
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001