2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare BEST Fyra spår Uppsala
Beskrivning: Konsulten ska resursförstärka beställarens projektorganisation gällande i första hand BEST men även kunna bidra i frågor rörande anläggningsarbeten.
Intern identifierare: KOM-419180
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Konsulten ska resursförstärka beställarens projektorganisation gällande i första hand BEST men även kunna bidra i frågor rörande Anläggningsarbeten.
Intern identifierare: Projektledare BEST Fyra spår Uppsala