2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamling och behandling av textilavfall
Beskrivning: Insamling och behandling av textilavfall på Återvinningscentraler i Hällefors, Lindesberg, Ljusnarsberg och Nora kommuner.
Intern identifierare: AT-2025-113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000