2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dricksvattentankar
Beskrivning: Dricksvattentankar av olika storlekar för att kunna köra ut och runt nödvatten. Det handlar om 10 kubik tankar som används för att fylla på mindre 1 kubikstankar som står utställda. Det gäller också tankar som kan fyllas med några kubik vatten och som kan kopplas in i en byggnad för att man ska kunna få vatten i byggnaden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44611500 Vattentankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: PRISFRÅGA FÖR DRICKSVATTENTANK, STÖRRE
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121355:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
Optioner:
Beskrivning av alternativen: En tank av mellanstorleken är på option.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: PRISFRÅGA FÖR DRICKSVATTENTANK, MELLAN
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121355:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: PRISFRÅGA FÖR DRICKSVATTENTANK, LITEN
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121355:Lot:3