2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm Särskilt boende
Beskrivning: Upphandlingen omfattar trygghetslarm, hotellås samt sensorer till särskilda boende i Östra Göinge kommun samt Höörs kommun.
Intern identifierare: KS 2025-00290, SN 2025-00044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30237475 Elektriska sensorer, 35121700 Larmsystem, 35125100 Sensorer, 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 44521100 Lås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trygghetslarm Särskilt boende