See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av höjdfordon
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en st skåpbil med enkelhytt med plats för förare och en passagerare samt separat skåp/lastutrymme avskilt av heltäckande vägg med dörr mellan hytt och skåp/lastutrymme. På skåpbilen skall en lift enligt specifikation nedan vara monterad.
Intern identifierare: AT 2025-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 42414000 Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000