2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vägplan och förfrågningsunderlag för v.288 delen Gimo-Hökhuvud
Beskrivning: Ombyggnad av befintlig väg till mötesfri landsväg med fristående gc-väg.
Intern identifierare: KOM-419193
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vägplan och förfrågningsunderlag för v.288 delen Gimo-Hökhuvud