811495-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sjukskötersketjänster – Bemanning sjuksköterskor dagtid
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanning sjuksköterskor dagtid
BeskrivningInhyrning sjuksköterskor dagtid
Intern identifierareON/2025:242
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85140000 Diverse hälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningInhyrning sjuksköterskor bemanning
Intern identifierareBemanning sjuksköterskor dagtid