2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1062 Deponitjänster åt Telge Återvinning
Beskrivning: Ramavtal gällande omhändertagande av deponiavfall. Avfallet består av utsorterat industriavfall samt utsorterat avfall från återvinningscentraler.
Intern identifierare: 24/112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000