81165-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Grundläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grundförstärkning och ombyggnad av svenska ambassaden Helsingfors
Referensnummer: 3311/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262210 Grundläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Grundförstärkning och ombyggnad av svenska ambassaden i Helsingfors.