811894-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnvägsingenjörstjänster – Kontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224 inom Västernorrlands län och Jämtlands län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224 inom Västernorrlands län och Jämtlands län
BeskrivningKontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224
Intern identifierareKOM-419705
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224 inom Västernorrlands län och Jämtlands län