2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder
Beskrivning: Arbets- och skyddskläder inom teknisk verksamhet, storhushåll- och restaurang, skola/fritid, lokalvård samt vård och omsorg inklusive arbetsskor
Intern identifierare: KS 2024/893
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Arbetskläder
Intern identifierare: 1785084-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument (1)
Intern identifierare: 1792892-1