2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matlådor hemtjänst Norra innerstaden
Beskrivning: Matlådor till hemtjänstverksamheter Norra innerstaden.
Intern identifierare: NI 2025/479
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 15894300 Färdiga maträtter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Matlådor till hemtjänstverksamheter Norra innerstaden
Intern identifierare: Matlådor hemtjänst Norra innerstaden