Den här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - delområde Multidisciplinära uppdrag (Generalkonsultuppdrag). Uppdraget omfattar Konsultstöd Luleå hamn
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen