2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter: Lantmäteritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser konsulter inom området lantmäteritjänster. Anbud kan lämnas inom två (2) delområden: Del 1: Fastighetsutredningar Del 2: Koordinattransformationer.
Intern identifierare: UE 25.055
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1728171-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fastighetsutredningar
Intern identifierare: 1728172-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Koordinattransformationer
Intern identifierare: 1728273-2