2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bangårdsskyltar
Beskrivning: Bangårdsskyltar. Gruppmarkeringsskyltar för märkning av kontaktledningsanläggningar med olika tecken efter specifikation.
Intern identifierare: KOM-414104
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bangårdsskyltar