2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängsel och servicearbete
Beskrivning: Ramavtal Stängsel och servicearbeten för Nynäshamns kommun.
Intern identifierare: KS/2025/0521/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 34928200 Stängsel, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000