812408-2025 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Tekniska konsulter vatten och avfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter vatten och avfall
BeskrivningTekniska konsulter vatten och avfall.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde 1: Anläggningar vatten, avlopp och avfall
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91092:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 2: Anläggning Biogas
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91092:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde 3: VA-Ledningar
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91092:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelDelområde 4: Hydrogeologi
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91092:Lot:4