2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kollektivtrafik - Serviceresor
Beskrivning: Upphandling av Serviceresor till Region Dalarna
Intern identifierare: KTN 2025/63
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ska och info krav
Beskrivning: Serviceresor Region Dalarna
Intern identifierare: 1820772-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ska krav
Beskrivning: Serviceresor till Region dalarna
Intern identifierare: 1820773-1