812474-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska motorer, generatorer och transformatorer – Sugtransformatorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSugtransformatorer
BeskrivningTeknisk beskrivning UHte 19-065
Intern identifierareKOM-408173
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSugtransformatorer