2. Förfarande
Förfarande
Titel: Högtryckstält
Beskrivning: Västerås stad inbjuder till att lämna anbud i upphandling av köp och leverans av Högtryckstält samt tillhörande tillbehör. Köparen är i behov av tre (3) olika storlekar som kommer att definieras mer i kravspecifikationen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39522530 Tält
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117154:Lot:1