2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Huvudgrossist
Beskrivning: Helsingborg Arena och Scen AB (556870-7607) bjuder in leverantörer till att lämna anbud på upphandling av Livsmedel - Huvudgrossist enligt upphandlingsdokument med bilagor.
Intern identifierare: 00024/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03142300 Animaliska livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter, 03140000 Djurprodukter och liknande produkter, 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15800000 Diverse livsmedel, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror, 15896000 Djupfrysta livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Livsmedel - Huvudgrossist
Intern identifierare: Livsmedel - Huvudgrossist