812879-2025 - Resultat
Sverige – Tryckning och tillhörande tjänster – Presentkort
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av presentkort till anställda på Region Da larna, enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: RS 2025/1641
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000