See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem för blommor, träd och växter
Beskrivning: Välkommen att lämna in ansökan om att få delta i dynamiskt inköpssystem (DIS) gällande blommor, lökar och knölar, träd och buskar samt växter, för utomhusbruk, hos Sotenäs kommun. Ansökan kan skickas in för en eller flera delar.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Blommor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106767:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter, 03121100 Levande växter, lökar, rötter, skott och sticklingar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lökar och knölar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106767:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Träd och buskar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106767:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Växter
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106767:Lot:4