2. Förfarande
Förfarande
Titel: (6125) Detaljerad miljöteknisk markundersökning och riskbedömning Ängelholm bangård
Beskrivning: Avrop av Miljökonsulter Förorenade områden - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 8465, MILJÖKONSULTER INOM FÖRORENADE OMRÅDEN (DIS)
Intern identifierare: KOM-419023
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (6125) Detaljerad miljöteknisk markundersökning och riskbedömning Ängelholm bangård