2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan 2 för utförande av installation av fönster och dörrar samt ventilationsdon i projekt E20 förbi Mariestad och E20 Götene – Mariestad
Beskrivning: Avrop av Bullerdämpande åtgärder för fönster och fasader - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 12880, Bullerdämpande åtgärder för fönster och fasader
Intern identifierare: KOM-419500
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90742200 Bullerskydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anbudsinbjudan 2 för utförande av installation av fönster och dörrar samt ventilationsdon i projekt E20 förbi Mariestad och E20 Götene – Mariestad