813201-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Ny kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNy kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad
BeskrivningNy kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad
Intern identifierareKOM-419471
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNy kopplingscentral i Katrineholm, framtagning av förfrågningsunderlag för totalentreprenad