813283-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Rörelse- styrke- och balansträningsredskap samt cyklar - 7-klövern
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörelse- styrke- och balansträningsredskap samt cyklar - 7-klövern
Beskrivning: Rörelse- styrke- och balansträningsredskap samt cyklar - 7-klövern
Intern identifierare: IN-IN25-0222
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000